اریکه فرشتگان از سال ۱۳۹۰ با فعالیت بازرگانی و فروش محصولات با کیفیت ایرانی و وارداتی پا به عرصه پوشاک کودک و نوجوان گذاشت. پس از چند سال فعالیت در حوزه فروش اجناس و پوشاک  با کیفیت، مشتریان ما نام اریکه فرشتگان را یکسان با واژه کیفیت دانستند و جهت تلاش های آینده را برای ما روشن و تبیین ساختند.

در سال ۱۳۹۷ با بالا رفتن قیمت ارز در ایران و حمایت نهاد های دولتی از تولید کنندگان تصمیم بر آن گرفتیم که با تجارب به دست آمده از همکاری با برند های با کیفیت دنیا اقدام به تولید پوشاک ایرانی کنیم که از لحاظ کیفیت کاملا قابل مقایسه با برند های خارجی است . پس با امید و تلاش بی وقفه در امر تحقیق و توسعه شروع به تولید نمونه های اولیه و آلفا تولیدات داخلی کردیم و تمامی تولیدات خود را با ارتباط مستقیم با مادرهای ایرانی و در نظر گرفتن نظرات و خواسته های آن‌ها ، رفع اشکال کردیم و با فرهنگ و رسوم ایرانی تطبیق دادیم تا کالایی با رنگ و بوی ایرانی و کیفیتی جهانی تولید کنیم­.

پوشاک

با توجه به اینکه نقطه قوت اریکه فرشتگان، تولید پوشاک مجلسی دخترانه می باشد از اهداف کوتاه مدت مجموعه می توان به تقویت طراحی و تولید پوشاک مجلسی پسرانه اشاره کرد تا بتوانیم به این وسیله نیاز تمامی کودکان ایرانی را بدون هیچ کم و کاستی برطرف کنیم.

دوچرخه

فعالیت دیگر اریکه فرشتگان در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دوچرخه است که با بیش از ۳۰ سال تجربه در این زمینه ، دوچرخه اریکه فرشتگان نامی آشنا در استان البرز می باشد .

چشم انداز

تیم اریکه فرشتگان تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا با تولید محصولاتی با کیفیت از رقبای خارجی خود پیشی گرفته و بازار خارج از ایران را بدست آورد و اقدام به صادرات محصولات خویش کند .